Paweł Ruthendorf-Michalski

Paweł Ruthendorf-Michalski

Gorąco i głęboko wierzę w ludzi i ich nieograniczony potencjał.

Kim jestem?

Jestem managerem, mówcą motywacyjnym i coachem oraz mistrzem wschodnich sztuk walki. Od 14 lat jestem związany z branżą edukacyjną. Wcześniej pracowałem także bezpośrednio z klientem jako handlowiec w branży medycznej i chemicznej.

Jako coach specjalizuję się w tematach związanych z poprawą efektywności zawodowej oraz ze sztuką podejmowania decyzji. Ukończyłem kurs coachingowy ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours) akredytowany przez ICF (International Coaching Federation).

Mam wspaniałą żonę, z którą uwielbiam spędzać czas i która jest dla mnie zawsze ostoją i wsparciem oraz syna będącego powodem naszej radości i dumy.

Paweł Ruthendorf-Michalski

Coach

Ikona cytatu

Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.

Henry Ford

Moja filozofia – sukces przed wysiłkiem występuje jedynie w słowniku.

W mojej karierze zawodowej nabrałem mocnego przekonania, że u podstawy sukcesu, nie tylko biznesowego, ale także osobistego, leży jedna bazowa wartość — motywacja. Jeżeli znajdzie ona przełożenie na działanie, staje się początkiem dynamicznego procesu, na końcu którego jest upragniony cel.

Zarówno motywacja jak i działanie są zależne w dużej mierze od czynników psychologicznych. W ich skład wchodzą m.in. kompetencje wrodzone (zasoby niezależne) i kwalifikacje nabyte (zasoby zależne od naszej woli). Ich synergia ma bezpośrednie przełożenie na efektywność działania. Moją pasją jest poszukiwanie tej synergii i pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów.

Usługi świadczone przez Pawła

Sesje coachingowe

Skontaktuj się z Pawłem
i zacznij realizować swoje cele.